Samsung’un devasa bataryaya sahip modeli, inanılmaz bir inceliğe sahip

Samsung Galaxy M55‘in piyasaya sürülmesiyle ilgili detaylar yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor. Kasım 2023’te Geekbench’te görülen cihaz, bu yıl içinde BIS otoritesi, FCC sertifikasyon platformu ve Google Play Console veri tabanlarında da yerini aldı. Bu listelemeler, cihazın çok geçmeden piyasaya sürüleceğine işaret ediyor. Snapdragon 7 Gen 1 yonga seti ve 12 GB RAM ile donatılacağı söylenen Galaxy M55‘in, markanın M serisi içindeki en ince telefon olacağı iddia ediliyor. Siyah ve mavi renk seçeneklerine sahip olacak olan cihazın, mavi versiyonunun ilk görüntüleri de paylaşıldı.

Galaxy M55‘in, daha önceki Play Console ve Geekbench listelemelerinde yer alan bilgilere göre Snapdragon 7 Gen 1 yonga setine ve 8 GB RAM’e sahip olacağı ve One UI 6 tabanlı Android 14 işletim sistemi ile çalışacağı biliniyor. FHD+ çözünürlük desteğine sahip ekranın boyutu ise henüz bilinmiyor. FCC sertifikasyonuna göre cihaz, 45W hızlı şarj desteğine sahip olacak ve selefi M54 gibi 6.000mAh kapasiteli bir batarya ile gelecek.

Samsung’un devasa bataryaya sahip modeli, inanılmaz bir inceliğe sahip

Galaxy M55 ile birlikte, Dimensity 6100+ yonga setine ve 6.000mAh kapasiteli bir bataryaya sahip Galaxy M15’in de tanıtılacağı söyleniyor. Bu modelin Irak’ta zaten satışta olduğu ve Nisan ayında Hindistan pazarına sunulması bekleniyor.

Bu bilgiler ışığında Galaxy M55‘in, teknoloji tutkunları için oldukça heyecan verici özelliklere sahip olduğu söylenebilir. Özellikle ince tasarımı, güçlü yonga seti ve büyük kapasiteli bataryası ile dikkat çekici bir model olması bekleniyor. Samsung’un bu yeni akıllı telefonu, kullanıcılara hem performans hem de tasarım açısından tatmin edici bir deneyim sunmayı vaat ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x