Birce Akalay’dan Hakan Kurtaş ile soru sonrası kıskançlık itirafı: ‘Limanı yakarım’


Kendisi gibi oyuncu olan Sarp Levendoğlu ile üç yıllık evliliği 2017’de sona eren Birce Akalay, bir diğer meslektaşı Hakan Kurtaş ile yeni bir aşka yelken açtı.

Çift, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Beyoğlu’ndaki bir sinemada Oscar adayı ‘Zavallılar’ filmini el ele izleyince ilişkileri ortaya çıktı. Oyuncu çiftin, sosyal medya hesaplarından da birbirlerinin fotoğraflarına kalp ikonuyla yorum yapmaları hayranlarının dikkatinden kaçmadı.

Birce Akalay ile yemeğe çıkan Hakan Kurtaş, elinde kırmızı gül olan pozunu paylaşmış, romantik paylaşıma ünlü oyuncuyu da etiketlemişti.

Akalay da yorum ve beğeni yağan Instagram gönderisine kayıtsız kalmamış, sevgilisine emojilerle karşılık vermişti.

Aynı menajerlik şirketine bağlı olan oyuncuların basın danışmanları ilişkiyi doğruladı ve “Daha çok yeni” demekle yetinmişti.

“YETERLİ OLUR UMARIM”

Birce Akalay ile Hakan Kurtaş’ın yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda, “Gülüşümden anlaşılmıyor mu?” diyen 39 yaşındaki güzel, özel hayatıyla ilgili sorulara yanıt verdi.

Birce Akalay, basın mensuplarına “Doğrudur diyeyim, yeterli olur umarım” açıklamasını yaptı.

Bir süredir birlikte olan çift, son olarak Bebek’te görüntülendi. Sarmaş dolaş sahili gezen sevgililer, bir süre yürüyüş yaptı.

“SOKAKTA KONUŞMAYALIM”

Sorular üzerine Akalay, “Başka zaman başka yerde konuşuruz. Sokakta konuşmayalım teşekkürler” diyerek, gezintisine devam etti.

Birce Akalay, YouTube’da yayınlanan “İbrahim Selim’le Bu Gece” programına konuk oldu. Meslektaşı Hakan Kurtaş’la ilişki yaşayan oyuncu, “En sık aldığın iltifat ne?” sorusunu şöyle yanıtladı:

“Bu aralar çok sevdiğim birinden ‘Çok güzelsin’ iltifatını duyuyorum. Bu işin özel kısmıydı. Hiç tanımadığım insanlardan en sık aldığım iltifat ise bu kadar senedir yaptığım işe yaraştığını düşündüğüm bir şey ve gözlerimi dolduruyor; ‘Ne kadar iyisin, hep öyle kalıyorsun’ diyorlar…”

“Çok hoşuma gidiyor. Birtakım yerlerde ödüller alıyoruz ama ben en büyük ödülü sokakta aldığımıza inanıyorum. Bizi izleyen, bizi seven insanlarla göz göze baktığımızda çok kıymetli oluyor her şey. Sokakta o reaksiyonu almak beni çok mutu ediyor.”

Kıskançlık hakkında da konuşan Akalay, “Ben hislerimi saklayamıyorum. Manitayı kıskanmaktan söz ediyorsak, ortalığı havaya kaldırırım kıskanırsam. Allah’tan kıskanç bir insan değilim ama kıskanacak pozisyona düşersem eğer, gemiyi değil limanı yakarım” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x